image-gol3130-1200x0backend
Serbiya Prezidenti: “Zirədən gələn xiyarlar çox ləzizdir” – VİDEO
Azərbaycan və Serbiya kənd təsərrüfatı məhsullarının mübadiləsini müzakirə edib.
Bunu Serbiya Prezidenti Aleksandar Vuçiç Belqradda Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevlə mətbuata birgə bəyanatında deyib.
“Mən əvvəl Zirə pomidorlarının dadına baxmışdım. Hesab edirəm ki, Azərbaycanın zirə bölgəsindən gələn xiyarlar, kənd təsərrüfatı məhsulları çox ləzzətlidir, mən onları çox sevdim. Bu dəfə isə Naxçıvan məhsullarının dadına baxdım. – o əlavə edib.
@infoaz.wsAzərbaycan və Serbiya kənd təsərrüfatı məhsullarının mübadiləsini müzakirə edib. Bunu Serbiya Prezidenti Aleksandar Vuçiç Belqradda Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevlə mətbuata birgə bəyanatında deyib. “Mən əvvəl Zirə pomidorlarının dadına baxmışdım. Hesab edirəm ki, Azərbaycanın zirə bölgəsindən gələn xiyarlar, kənd təsərrüfatı məhsulları çox ləzzətlidir, mən onları çox sevdim. Bu dəfə isə Naxçıvan məhsullarının dadına baxdım. – o əlavə edib.